Malaysian International Food & Beverage 6-8 lipca 2022 | European Apples From Poland

Aktualności

| Best Apples

Malaysian International Food & Beverage 6-8 lipca 2022

W dniach 6-8 lipca 2022 wzięliśmy udział w międzynarodowych targach Malaysian International Food & Beverage w Kuala Lumpur. Aktywny udział w tak dużej imprezie targowej otworzył nowe możliwości biznesowe na tym rynku.

Malaysian International Food & Beverage 6-8 lipca 2022

Podczas targów na naszym ponad 50-metrowym, eleganckim stoisku promowaliśmy Europejskie Jabłka prosto z Polski, które były oryginalnym i ciekawym produktem na tym egzotycznym rynku. Dla wielu osób odwiedzających stoisko zbalansowany, słodko-kwaśny smak jabłek z Europy był nowym, pozytywnym doznaniem.

Podczas targów odbyło się ponad 50 spotkań B2B pomiędzy przedstawicielami polskich producentów europejskich jabłek a lokalnymi
odbiorcami: importerami, dystrybutorami, sieciami handlowymi.

Targom towarzyszyło uroczyste przyjęcie z okazji Dnia Jabłka, na którym na którym gościliśmy tak wyjątkowe osobowości jak Ambasadora Polski w Malezji,  a także przedstawicieli lokalnej administracji i biznesu. Dzień jabłka poprzedziła konferencja prasowa.

Udział w targach Malaysian International Food & Beverage był dla projektu bardzo owocny. Już na jesieni wrócimy do Malezji z misją gospodarczą, która pozwoli na ugruntowanie nawiązanych podczas targów kontaktów.