THAIFEX – Anuga Asia 2023 | European Apples From Poland

Aktualności

| Best Apples

THAIFEX – Anuga Asia 2023

Obecność na największych targach żywności i napojów w Azji, gromadzących najbardziej wpływowych liderów i innowatorów w branży spożywczej, to obowiązek oraz przywilej, z którego mieliśmy przyjemność po raz kolejny skorzystać.

THAIFEX – Anuga Asia 2023

Uroczystego otwarcia naszego stoiska dokonał Ambasador Polski w Bangkoku, a Polskie jabłka z serca Europy cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Konkurencja była jednak olbrzymia: ponad 2700 wystawców z ponad 40 krajów. Mimo tego odbyliśmy serię „owocnych” spotkań z wieloma kontrahentami.

Nasza oferta z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem, a każda okazja do biznesowych rozmów otwiera nowe możliwości handlowe. Po analizie i podsumowaniu naszej obecności na THAIFEX – Anuga Asia 2023 możemy stwierdzić, że perspektywy dla polskich jabłek na azjatyckim rynku, a szczególnie w Tajlandii, wyglądają bardzo optymistycznie. Potwierdziły to dodatkowo dwie inne akcje, które zorganizowaliśmy w Bangkoku.

Degustację naszych jabłek zorganizowaliśmy w ulubionym przez mieszkańców i turystów Parku Lumpini. Zielone płuca stolicy, jak nazywana jest ta oaza ciszy i spokoju, po raz kolejny okazały się doskonałym miejscem prezentacji owoców z serca Europy. Niezapomniane doświadczenie, pełne uśmiechów i doskonałego smaku przyciągnęło wielu zainteresowanych. W bieżącym roku wykorzystaliśmy także obchodzony w Tajlandii Dzień Jabłka, podczas którego prezentowaliśmy zalety polskich owoców, oferowaliśmy materiały informacyjne i zachęcaliśmy do spróbowania, jak smakują jabłka z Europy.